esenyurt böcek ilaçlama
DOLAR: 3.65 TL
EURO: 4.30 TL

Casus Telefon Neyi İfade Eder?

10 ay önce
360 kez görüntülendi

Sıradan cep telefonlarının özel yazılımlarla donatılması neticesinde pek çok fonksiyona kavuşturulması olarak ifade edilecek olan casus telefon ürünleri halk arasında sıradan cep telefonlarından farklı olarak görülse de işin aslı çok farklıdır.

Samsung, Apple gibi markaların sundukları normal cep telefonlarını düşünün. Eminiz bu ya da başka markalardan birinin ürünlerini günlük yaşamda kullanıyorsunuzdur. Bu ürünlere özel olarak tasarlanan özel yazılımların yüklenmesinin ardından normal telefon fonksiyonlarını devam ettirmesinin yanı sıra ek fonksiyonlara kavuşan telefonları ifade eder. Gerçek özellikleriyle dikkat çeken casus cep telefonları günlük yaşamda kafasını bazı bilgilerin kurcaladığı kimseler tarafından kullanıldığını söyleyebiliriz. Sahip olduğu fonksiyonları ile sahibine bin bir imkan tanıyan özel yazılımların bazı durumlarda çok şey ifade ettiğini söylemek mümkün. Örneğin; eşinizin sizi aldattığından eminsiniz ancak; elinizde bir kanıtın olması halinde mahkemede çok farklı avantajlar ile karşılaşacaksınız. Eşiniz fazlasıyla dikkatli ve titiz. Hiç açık vermediğini düşünüyorsunuz. Telefonuna yükleyeceğiniz özel yazılımın bu anlamda olayların kontrolünü elinize vereceğini ifade etmek isteriz. Telefondan mesaj ya da arama yoluyla aldatıldığınız kişiyle mutlaka iletişime geçeceği bunu da sizin kaydınız altına alacağınız düşünüldüğünde mahkemede avantajlı çıkmanız mümkün. Her durumda avantajlı çıkaran bu özel yazılımların saymakla bitirilemeyecek olanaklar tanıdığı söylenebilir.

Telefon takip etme  ile elde edeceğiniz avantajlar saymakla bitirilemez. En basit bir olayda dahitüm imkanlarını seferber eden özel üretim yazılımlar sizleri bekliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Hayatımızın Olmazsa Olmazı Müzik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık