Gelibolu sanat merkezinden dans gösterisi

ÇANAKKALE’nin Gelibolu kazasında ,sanat dallarında öğrenim verici Gelibolu Sanat Merkezi aracılığı ile , Vals ve çağdaş dans gösterisi gerçekleştirildi.

Atatürk Kültür Merkezinde,Gelibolu Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen dans gösterisinde , Ankara’dan gelen tango eğitmeni Merve Ateşoğlu ile Çanakkale’den gelen ve Ülkemiz birincilikleri yer alan tango ve çağdaş dans eğitmeni İrfan Uğur Üçel harika bir gösteri sundular.

İzleyiciler ile dansın kısım arasında konuşan ustalar,kendilerine,takip edildikleri dansın neyi çağrıştığını ve ne hissettiklerini sorarak dikkatlerinin dağılmamalarını sağladı.

Gelibolu Sanat Merkezi sahibi Cem Kılınç , ilçede sanatsal etkinlikleri pek branşta sürdürmeye aynı ritimde devam ettiklerini ifade ederek , ” İşte bu haftada belediyemizin katkıları ve bizlerler açısından çok kımetli dans hocalarımız ile bir etkinliğe henüz imzasını atıyoruz . Dans eğitmenlerimiz gösteri esnasında izleyiciler ile diyalog kurarak , dansın iç kısmına izleyicileri de sokuyorlar ve harika bir manzara meydana geliyor ” diye konuştu .

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir