esenyurt böcek ilaçlama
DOLAR: 3.65 TL
EURO: 4.30 TL

Hiç yapmayacağım bir hatadan Olcay Hoca sayesinde kurtuldum

7 ay önce
331 kez görüntülendi

Lütfen medyum arayan, derdine çare arayan, hatta hayatında hiç yapmayacağı hataya düşüp içinden çıkamayanlar yazdıklarımı okusunlar. Ben yaşadım herkese hem ibret hem de Olcay Hoca ile deva olsun. Şu anda 30 yaşında bir bayanım.  2,5 yıl süren deli gibi aşık olduğum bir ilişkim ve sevgilim vardı. Aşk diyorum hem de deli gibi aşk. Beni başının tacı eden bir adam, başımdan her zaman her yerde güller savuran, bakınca içimin eridiği, onsuz nefes alamam dediğim adam.

Çok güzel başladı aramızda herşey ve tam 1 yıl boyunca masal gibi sürdü. Tanıştığımızda eşinin vefat ettiğini, 6 yaşında bir kızı olduğunu ve bu yüzden kızkardeşini memleketten getirip yanına aldığını, kızının annesini kızı 3 yaşındayken kaybettiğini ve o zamandan beri kızkardeşi ile çocuğu büyütmeye çalıştıklarını anlatmıştı. Bu yüzden mümkün olduğunca benimle beraber oluyor ama illaki sabahları evde uyanması gerektiğini, küçük aleyna nın onu görmezse çok mutsuz olduğunu söylüyordu.  Beni bu kadar seven, işten bile yarım saatliğine beni görmeye gelen, bana baktığı zaman aşkını gözlerinde okuduğum, deli gibi aşık olduğum, bana allahın bir hediyesi dediğim adamın kızı benim kızım sayılırdı. Bu yüzden her zaman çok anlayışlı ve sevgi dolu oldum. İlişkimiz 1 yıl olmuştu. Ailem ilişkimi biliyordu ama sevgilmle daha tanışmamışlardı . Ama annem artık bir tanışalım, zamanı geldi geçiyor demeye başladı. Ben de eşinin ölümü, çocuğun hassas durumu ancak durumu toparladığını yakın zamanda tanıştıracağımı söylüyordum. Sevgilime ailemin  kendisiyle tanışmak istediğini, artık baskı yaptıklarını anlattım. Tam da bu günlerde bir kutlama için bir akşam eğlenmeye gittik. Güzel bir yemek organize etmişti herzamanki gibi sevgilim. Gece gittiğimiz yerde arkadaşlarını gördü ve birkaç dakikalıpına onların yanına gittiğinde sevgilimin telefonu aynı numara tarafından üst üste 5 kere ararnınca telefonu açtım. Karşımda bir kadın konuşuyordu. Murat ile görüşmek istediğini, benim kim olduğumu soruyordu. Sevgilimin kızkardeşi olabilir diye siz kimsiniz diye sorduğumda ben eşiyim dedi. Allahım dünya başıma yıkıldı. Bu sırada Murat yanıma geldi ve ne oldu diye sordu. Çığlık atmaya, feryad etmeye başladım. Sinir krizi geçirdim. Hastaneye kaldırımdım. Aslında koca bir yalanın içinde yaşıyormuşum 1 yıldır. Kız kardeşim diye anlattığı eşiymiş. Deliye döndüm. Ayrıldım. Ama çok canım yanıyordu hem de çok. Murat da bu sırada peşimi bırakmıyor, sürekli dinle beni diye yalvarıyordu. Sonunda allem etti kallem etti beni kendisine geri döndürdü. Ben asla evli bir adamla sevgili olacak bir kadın değildim. Ama 1,5 yıl daha Murat la birlikte oldum. Yanındayken mutlu ama gittiğinde mezara girmiş gibi hissediyordum. Bana ne derse yapıyordum. Ailemle bile tanıştırdım o evli haline rağmen. Aileme hep yalanlar söyledim.

Murat durumdan memnundu çünkü hem ben, hem eşi onun yanındaydık.Arkadaşlarım artık ruh gibi olduğumu Murat ın bir kuklası haline geldiğimi söylüyordu. Hale benim can arkadaşımdır. Olcay Hocaya gidiyoruz dedi. Yeter daha fazla böyle hayatına kıymana izin vermiycem diyerek Olcay Hocaya götürdü beni. Durumu anlattım. Aslında içimde fırtınalar koptuğunu ama ondan ayrılamadığımı, o olmazsa yaşayamam gibi hissettiğimi, bu yüzden Murat beni kırsa da üzse de onu derse harfiyen uyduğumu ama aslında bunları istemediğimi anlattım. Olcay Hoca üzerimde aşk büyüsü olduğunu söyledi ve bana celp işlemi yaptı. Murat bana gerçekleri öğrendiğimde ona geri dönmem için aşk büyüsü yapmıştı. Olcay Hoca işlemi yaptıktan 21 gün sonra etkisini görmeye başladım. Murata karşı düşüncelerimi söyleyebiliyor, kendimi savunuyordum. Beni bir çıkmazda 2,5 yıldır yaşattığını, canımın fazlası ile yandığını, evli bir ekekle ilişkiyaşayacak bir kadın hiç olmadığımı, bunu  beni onu kaybetmekten daha fazla kahrettiğini söyledim ve Murat ile ilgili herşeyi bir anda hayatımdan çıkardım. Olcay Hoca beni bu çıkmazdan, bu bataktan kurtardı. Üzerimdeki kötü büyüyü bozdu ve kendime geldim. Tekrar hayatımı geri aldım. Olcay Hoca sayesinde şimdi yoluma, hayatıma bakabiliyorum. Çünki Murat asla boşanmaz, beni de hep elinde tuatarak hayatımı harcayacak kadar bencil ve zalimdi. Nasıl teşekkür etsem azdır Olcay Hocaya. Ben Olcay Hocanın bana yaptığı işlemden sonra bendeki değişiklikleri gördüm ve yaşadım. Olcay Hoca dinlerken çözümleme yapıyor, kendini sizin yerinize koyuyor ve amacı sadece yardımcı olmak.  İşinde çok iyi ve etkili. Hani herkes bilir, böyle büyü nuska konularında çok yalancı, çok ağzı laf yapan cambaz vardır. Olcay Hoca kesinlikle öyle değil. Güven veriyor, anlıyor ve en önemlisi çözüyor. Önemli olan da çözüm olması.

Bir önceki yazımız olan Gelibolu’daki Yahudi izleri silinmesin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık