esenyurt böcek ilaçlama
DOLAR: 3.65 TL
EURO: 4.30 TL

Trustrank’ı Arttırmak Hosting Firması

1 yıl önce
214 kez görüntülendi

Resim bulunamadı
seo

Web sitelerinde sunuculardan kaynaklanan kesintiler yaşandığı esnada arama motoru butonunun web sitelerine uğraması web sitelerini kapalı görmesi web siteleri açısından hiç iyi değildir. Bu durumun sık sık tekrarlanması seo çalışmalarının boşuna yapılacağı anlamına gelecek ve arama motoru sonuçlarında geri planda kalınacaktır.

Hosting hizmetinin alındığı firma Seo açısından bu işe yararken Trustrank açısından daha detaylı bir işe yaramaktadır. Aslında kaliteli bir firmadan satın alınan hizmet ilk önce Trustrank’a onunla birlikte seo çalışmalarına fayda sağlamaktadır. Başta Google olmak üzere arama motorları web sitelerini nereden aldığınıza baktığında güvenilir ve uzun süredir hosting hizmetini veren, kullanıcılardan çok fazla şikâyet almayan yani genel olarak sunucularındaki siteler iyi hizmet veren firmalar gördüğünde bu sizin için iyi olacaktır.

Örnek verecek olursak Google hosting firmanıza güvenirse size de güvenecektir. Çünkü genel olarak sitenizin kapalı olmayacağını ya da zararlı yazılım barındırmayacağınızı bilir Web sitenizin Trustrank’ını de arttıracaktır.
Arama motorları firmalara nasıl güvenecek diye sorular gelebilir. Bunun için arama motorlarının firmaların fiziksel adreslerine baktığını söyleyebiliriz.
Fiziksel adresi olan firmalar arama motoru için her zaman güvenilirdir. Bir sorun halinde ziyaretçinin gidip danışabileceği firmalar arama motorlarına güvenilir gelir.

Diğer bir değerlendirme statüsü ise tabi ki internetteki popülerlik. Çok fazla kişi sizden hosting hizmeti alıyor, alan uzun süreli alıyor, hizmet süresi biten bir daha gelip alıyorsa kaliteli hizmet vermektesiniz demektir.

Bir önceki yazımız olan Arama motoru nedir ve Nasıl çalışır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık